Vážení klienti,

Riešite otázku bývania a neviete sa rozhodnúť pre konkrétnu realitnú kanceláriu?

Tak práve pre Vás je tu spoločnosť HENRIS-IMMO s.r.o.


Realitná kancelária HENRIS IMMO s.r.o., je na domácom a medzinárodnom trhu aktívna od konca roku 2005. Pracujeme v mladom a dynamickom kolektíve.

Zaoberáme sa sprostredkovaním, predajom, kúpou a prenájmom nehnuteľností, komplexným servisom v oblasti hypotekárnych úverov a ich financovania. Naša realitná kancelária je pripravená na spoluprácu práve s Vami. Zabezpečujeme právne služby v realitnej činnosti. Spolupracujeme s rôznymi úspešnými a skúsenými spoločnosťami.

Konateľom a zakladateľom tejto firmy je pán Dipl. ekon. H. Danasch, ktorý pôsobil a žil 26 rokov v Nemecku. Vyštudoval ekonomiku na vysokej škole v Bochume. Jeho hlavnými prednosťami sú: komunikatívnosť, flexibilita, dynamika a ovládanie štyroch jazykov. Práve v Nemecku, ale aj tu na Slovensku spolupracoval s rôznymi úspešnými firmami. Tieto skúsenosti mu výrazne dopomohli pri budovaní tejto realitnej kancelárie.

Naše prednosti

85%

komuni
katívnosť

95%

flexibilita

80%

dynamika

90%

profesionalita

Náš tím

Sympatický, Profesionálny, Vždy pripravený pomôcť

Servis a poradenstvo orientované na zákazníka vyžaduje citlivosť. A práve podľa tohto kritéria sa náš tím niekoľko rokov postupne rozrastal. Vynikajúco kombinujeme technický know-how a sociálne podmienky zákazníka.

Tím HENRIS IMMO sa skladá zo skúsených profesionálov z odboru, čo zabezpečuje spravodlivé poradenstvo a podporu vo všetkých aspektoch rovnako. Vďaka základným hodnotám, ktoré považujeme za najdôležitejšie - poctivosť, odbornosť servisu a orientácia na zákazníka, poskytujeme každému jednotlivcovi individuálny prístup. Ponúkame Vám informatívne rozhovory s odborníkmi, ktorí poznajú svoje remeslo. Vypočujeme Vás a následne špeciálne zareagujeme na Vaše potreby, požiadavky a túžby.

Danasch

Dipl. ekon. H. DANASCH

Konateľ

  00421 - (0)917 - 22 22 20

info@henris-immo.sk

Hovorím:   

kompetentný a špecializovaný poradca v oblasti NEHNUTEĽNOSTÍ

NARKS LRM NBS
Sigetová

Diana SIGETOVÁ

Senior manager

  00421 - (0)917 - 22 22 20

info@henris-immo.sk

Hovorím: 

Senior manager

NARKS LRM NBS
Kuráňová

Miriama Kuráňová

Asistentka kancelárie

  00421 - (0)917 - 22 22 20

info@henris-immo.sk

Hovorím:  

Asistentka kancelárie

NARKS LRM